Fc Baltai

Naujienos

2017-01-22

ĮTEMPTĄ VARŽYBŲ SAVAITĘ - KOVA SU ČEMPIONAIS

Lietuvos berniukų mažojo futbolo 5x5 čempionatas įgavo pagreitį. "KKSC-Baltai" komandos varžosi kas antrą dieną. Būna, kad per vieną dieną sužaidžiamos ir kelios rungtynės.
Antradienį 2005 m.g. ir 2004 m.g. berniukų ekipos viešėjo Jonavoje. Iš pradžių 2005 m.g. komanda puikiai žaisdama įveikė FK "Girionys" futbolininkus rezultatu 4:1. Deja, iškart po to vykusios rungtynės su aikštės šeimininkais jonaviškiais buvo pralaimėtos keliais įvarčiais. Mūsiškiai, išretinti ligų ir traumų, turėjo vos vieną keitimą, todėl antrojo susitikimo metu jėgų išties stigo...
2004 m.g. komanda su jonaviškiais startavo lygiu žaidimu. Deja, vėliau, varžovams atitrūkus dviem įvarčiais, kaišiadoriškiai kiek nuleido rankas ir pralaimėjo 2:10.
Penktadienį buvo žaidžiamos ypatingos rungtynės. 2006 m.g. "KKSC-Baltai" komanda Kaišiadoryse susitiko su šios amžiaus grupės Lietuvos čempionais - Vilniaus FA "Žalgirietis". Visas rungtynes vyko atkaklus, greitas žaidimas. Raudonai balti neturėjo nė sekundėlės atokvėpio. Pirmieji suklydo mūsiškiai, praleisdami apmaudų įvartį. Tačiau neužilgo pavyko "sumedžioti" žalgiriečių klaidą - 1:1. Antrojo kėlinio pradžioje kaišiadoriškiai vis dar aktyviai priešinosi - 3:5. Visgi "Žalgiriečio" žaidėjai buvo tikslesni, atidesni ir finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo vilniečių pergalę rezultatu 8:3. Mūsiškius norisi pagirti už milžinišką susikaupimą, vikrų, kibų žaidimą. Pridėjus daugiau šaltakraujiškumo užbaigiant atakas, buvo galima čempionams mesti dar rimtesnį iššūkį.
Sunki ir ilga varžybų savaitė baigėsi sekmadienio išvykomis. Iš pradžių 2007 m.g. berniukai važiavo į Jonavą. Pirmomis minutėmis sužaidę pakiliai, vėliau kaišiadoriškiai darė aibę klaidų, vėlavo ginantis ir buvo skaudžiai pamokyti. Nusileista net 0:10. Po to draugiškas rungtynes žaidė antrosios komandų sudėtys. Čia užfiksuotos lygiosios 4:4.
Sekmadienio popietę 2006 m.g. ekipa išvyko į Vilnių. Itin svarbiame susitikime mūsiškiai susikovė su Vilniaus Futbolo Mokyklos atstovais. Rungtynės vyko atsargiai, vyravo lėtokas žaidimas. Apmaudu, kad šįkart pritrūko puolėjų veržlumo, atkaklumo, "užsivedimo". Pralaimėjimas rezultatu 2:4 sako tiesiai šviesiai - trečiadienį namuose šiuos varžovus mėginsime įveikti trijų įvarčių skirtumu! Draugiškas rungtynes sužaidė ir 2006 m.g. komandų antrosios sudėtys. Kaišiadoriškiai vilniečius nugalėjo rezultatu 4:1.
Pirmojo etapo varžybos įpusėja. Laukia lemiamos kovos...