Fc Baltai

Naujienos

2017-03-06

MENO KŪRINIŲ KONKURSAS "FUTBOLAS IR LIETUVYBĖ"!

Futbolo Centras "Baltai" bet kokio amžiaus kaišiadoriečius (ir ne tik) kviečia dalyvauti meno kūrinių konkurse. Jo pavadinimas ir šūkis - "Futbolas ir lietuvybė"! Taigi, kūrinyje turėtų atsispindėti "Baltų" klubo veikla, spalvos, futbolas apskritai, lietuviškos tematikos, ornamentai, ženklai ir panašiai. Vietos fantazijai - daugybė.
Konkurse gali dalyvauti patys įvairiausi Jūsų sukurti meno kūriniai. T.y. nuotraukos, piešiniai ant šaligatvio, popieriaus lapo, sienos, lipdiniai iš plastilino, eilėraščiai, dainos ir t.t.
Nuotraukose įamžintų kūrinių laukiame iki klubo gimimo dienos, gegužės 11-osios. Tuomet komisija išrinks įspūdingiausius, nuoširdžiausius kūrinius ir FC "Baltai" vadovai apdovanos nugalėtojus.
Darbus siųskite el. paštu fcbaltai@yahoo.com, įkelkite į FC "Baltai" puslapį Feisbuke https://www.facebook.com/FC-BALTAI-201541338510/?ref=bookmarks arba siųskite paštu Gedimino 98-36, Kaišiadorys. FC "Baltai" žaidėjai savo kūrinius, dalyvausiančius konkurse, gali perduoti treneriams.
Laimėtojai bus renkami šiose kategorijose:
Už originalumą,
Už geriausią temos išpildymą,
Už atkaklumą ir pastangas.
Darbus skelbsime FC "Baltai" interneto svetainėje ir socialiniuose tinkluose.