Fc Baltai

Naujienos

2017-04-04

PRADINUKŲ LYGOJE TĘSIAMAS PERGALINGAS ŽYGIS

Kovo mėnesį Lietuvos futbole startavo naujas šaunus projektas - "Pradinukų lyga". Joje rungtyniauja mokyklų komandos. Pirmajį kėlinį žaidžia 1-2 klasių moksleiviai, o antrame varžosi 3-4 klasių mokiniai. "KKSC-Baltai" komanda, sudaryta iš Kaišiadorių V.Giržado progimnazijoje besimokančių vaikų, taip pat dalyvauja populiariose varžybose.
Pirmajame rate Vilniuje mūsiškiai laimėjo visus šešis susitikimus-kėlinius.
Šįsyk sostinėje laukė sunkesnės kovos, nes teko susitikti su kitomis pirmenybių starte gerai pasirodžiusiomis ekipomis.
Tačiau kaišiadoriškiai neišklydo iš pergalių kelio. Mažesnieji dukart laimėjo (2:1 ir 4:3) bei sykį nusileido (0:1). Tuo tarpu vyresnieji laimėjo visus tris susitikimus: 3:1, 4:1 ir 3:0. Tad mūsiškių komanda po dviejų sėkmingų ratų žengia turnyrinės lentelės viršuje!
"Pradinukų lygos" organizatoriai dalyvius pradžiugino dovanomis. Kaišiadorių futbolininkai laimėjo skirtukų komplektą, futbolo kamuolį, kiekvienam vaikui padovanota po maisto papildų pakuotę. Varžybų tinklalapis - www.pradinukulyga.lt