Fc Baltai

Naujienos

2017-05-03

"PRADINUKŲ LYGOJE" IŠKOVOTA TEISĖ ŽAISTI FINALINIAME KETVERTE!

"Pradinukų Lygoje" Vilniuje Kaišiadorių "KKSC-Baltai" komanda, sudaryta iš V.Giržado progimnazijos mokinių, sužaidė trečiojo etapo rungtynes.
Tai buvo savotiškas pusfinalio etapas, nes dvi nugalėtojų komandos įgijo teisę rungtyniauti finalinio ketverto varžybose. Todėl visos trys komandos, su kuriomis mūsiškiai susitiko, šįsyk buvo vertos vienų iš "Pradinukų Lygos" lyderių vardo.
Pirmokai-antrokai pirmose itin permainingose rungtynėse sužaidė lygiosiomis 2:2 su "Ateities" mokyklos ekipa. Vėliau pasiekta užtikrinta pergalė rezultatu 5:0 prieš "SK Ave.Ko.". Apmaudu, kad "Dainorėliams" nusileista 1:4, nors bent jau dėl lygiųjų tikrai buvo galima pakovoti...
Trečiokai-ketvirtokai visose rungtynėse "turėjo vargo". Daug kas sekėsi ne taip, kaip įprasta. Tam įtakos, žinoma, turėjo ir pagirtinas varžovų žaidimas. "Ateities" futbolininkus kaišiadoriškiai įveikė 2:1 po puikaus Austėjos Petkevičiūtės įvarčio į viršutinį vartų kampą paskutinę minutę!
"SK Ave.Ko." nugalėta rezultatu 1:0, nors buvo susikurta daugybė progų įvarčiui pasiekti...
Lemiamose rungtynėse su "Dainorėliais" gintasi užtikrintai, o atakuojant buvo išnaudota viena proga iš keleto - pergalė 1:0.
Sunki, daug fizinių ir emocinių jėgų pareikalavusi varžybų diena "KKSC-Baltai" komandą išvedė į "Pradinukų Lygos" finalinio ketverto varžybas!