Fc Baltai

Naujienos

2017-05-11

"BALTŲ" GIMIMO DIENOS PROGA - PUIKI PERGALĖ

U-14 II lygos Rytų regiono varžybose Kaišiadorių "KKSC-Baltai" sužaidė pirmąsias namų rungtynes. Negalėję mūsų miesto stadione rungtyniauti anksčiau dėl prastų orų ir šlapios aikštės, raudonai balti Kaišiadoryse svečius priėmė tik gegužės 11 dieną. "Baltų" klubui šią dieną sukako lygiai 10 metų.
Galbūt komandos treneris Romas Jankauskas rado tinkamus žodžius, gal pati data ir sukaktis įkvėpė žaidėjus. "KKSC-Baltai" futbolininkai žaidė "užsivedę" - energingai, o kartais tiesiog pasiaukojančiai. Taip nusiteikus, žinoma, galima ir kalnus nuversti.
Tad nenuostabu, kad daug kas sekėsi. Atakas kūrė Arminas Šumskis. Jam aikštės kraštuose prasiveržimais talkino Matas Česonis ir  Rapolas Grabliauskas. Išpuolių smaigalyje nuolat varžovų vartams grąsino Lukas Jonaitis.
Dar neįpusėjus pirmajam kėliniui, raudonai balti dukart nuginklavo Vilniaus "Žaibo" vartininką. Favoritais vadinti sostinės atstovai sunkiai atsigaudinėjo po tokio šalto dušo... Kaišiadoriškiams kiek neapdairiai sužaidus gynyboje, "Žaibas" rezultatą sušvelnino - 2:1.
Po pertraukos abi komandos turėjo po kelias puikias progas įmušti įvartį. Tačiau gynėjai ir vartininkai sužaidė sėkmingiau. Drąsiai ir patikimai "KKSC-Baltai" gynybos grandyje žaidė Nedas Meidus, Liutauras Žičius, Rokas Zagurskas. Keliskart įspūdingai vartus apgynė mūsiškių vartininkas Kristupas Džekčioras.
Susitikimas pasibaigė kaišiadoriškių pergale rezultatu 2:1. Po rungtynių treneris gyrė kūrybingą, energingą mūsiškių žaidimą ir buvo patenkintas visais žaidėjais. Džiugu, kad klubo gimtadienio proga komanda padovanojo pergalę!