Fc Baltai

Naujienos

2017-05-18

"PRADINUKŲ LYGOS" FINALINĖSE KOVOSE TRIUMFAVO "KKSC-BALTAI"!!! (ATNAUJINTA - VIDEO)

Gegužės 16 dieną Kaišiadorių "KKSC-Baltai" komanda, sudaryta iš V.Giržado progimnazijos pradinių klasių mokinių, siekė skambios pergalės.
Mūsiškiai Vilniaus LFF stadione varžėsi "Pradinukų lygos" finalinio ketverto kovose. Jame kaišiadoriškiai jėgas išmėgino su trimis stipriausiomis Vilniaus regiono ekipomis - "Liepkalniu", "Versmiukais" ir "Ateitimi iš ateities".
Pirmosios organizatorių dovanos buvo įteiktos dar net neprasidėjus varžyboms. Komandų žaidėjams padovanotos "Hummel" aprangos. Su naujomis, raudonos spalvos aprangomis "KKSC-Baltai" ir išbėgo į aikštelę.
Finalinėse kovose, kiek didesnėje aikštėje, buvo žaidžiama 6x6.
Jaunesnieji, 1-2 klasių mokiniai, "Liepkalnio" futbolininkus nugalėjo rezultatu 3:1. Antrose rungtynėse "Versmiukams" nusileista 0:1, nors progų pelnyti įvartį kaišiadoriškiai turėjo į valias. Vien jau ko vertas paskutinėmis sekundėmis spirtas baudinys... Trečiajame susitikime mūsiškiai startavo puikiai - įvartį pelnė pirmoje, komandinėje atakoje. Vėliau neišvengę klaidų, Kaišiadorių žaidėjai visgi pelnytai laimėjo - 3:1.
Vyresnieji, 3-4 klasių mokiniai finalinėms kovoms pasiruošė tinkamai. Žaisdami drausmingai, susikaupę, "KKSC-Baltai" patikimai gynėsi. Jausdamiesi saugiai dėl savų vartų, kaišiadoriškiai išsilaisvino atakuodami. Netrūko gražių įvarčių. "Liepkalnio" ekipą mūsiškiai nugalėjo rezultatu 3:0. "Versmiukus" įveikė dar solidžiau - 4:0. Nesugebėjo "KKSC-Baltams" prilygti ir puikių atakuojančių žaidėjų turinti "Ateities iš ateities" komanda - ją kaišiadoriškiai nugalėjo rezultatu 3:0. Taigi, nepraleidę nė vieno įvarčių ir patys simboliškai pelnę 10, mūsiškiai tapo "Pradinukų lygos" Vilniaus regiono čempionais!
Treneriui Romui Jankauskui varžybų uždarymo ceremonijoje įteikta padėka. Vaikams medalius ant kaklų užkabino ilgametis legendinio Vilniaus "Žalgirio" žaidėjas Robertas Tautkus. Gražiai suorganizuotoje įventėje taip pat buvo dainų, šokių, talismanų...
Taigi, "Pradinukų lygoje" šiais metais pavyko triumfuoti Kaišiadorių "KKSC-Baltai" komandai. Tačiau nauju Lietuvos futbolo projektu džiaugiamės ne tik dėl to. "Pradinukų lyga" yra išties puikus sumanymas. Mokyklose sudaroma daugybė komandų, į futbolą įtraukiamos mergaitės. Varžybų sistema sulig kiekvienu turu varžytis suveda vis artimesnio meistriškumo, pajėgumo komandas. Taip pat sveikintina tai, kad į komandą suburiami keturių metų tarpsnio (1-4 klasių) vaikai, žaidžiantys rungtynes tą pačią dieną ir visi turintys galimybių varžytis. Tikimės, kad "Pradinukų lyga" džiugins vaikus ir toliau. Na, o mes norėsime joje dalyvauti. Nors, žinoma, čempionų titulą apginti būna išties sunku.

https://www.youtube.com/watch?v=jHueW-BVSsg