Fc Baltai

Naujienos

2017-05-18

U-14 KOMANDA NUGALĖJO UKMERGIŠKIUS

U-14 II lygos Rytų regiono varžybose Kaišiadorių "KKSC-Baltai" komandai brangus kiekvienas taškas. Savo grupėje turėdami varžytis su išties galingai žaidžiančiomis Vilniaus bei Panevėžio ekipomis, mūsiškiai stengiasi ne tik tobulėti, bet ir siekti teigiamo rezultato, kur tik įmanoma. Dauguma Kaišiadorių komandos lyderių yra metais ar net dviem jaunesni. Todėl varžytis pilnų matmenų aikštėje 11x11 yra rimtas iššūkis.
Į Kaišiadoris atvykus Ukmergės futbolininkams, raudonai balti žinojo - tai dar viena proga mėginti iškovoti taškus. Varžovas įveikiamas, todėl būtina stropiai gintis ir racionaliai atakuoti. Pirmajame kėlinyje plano "KKSC-Baltai" laikėsi puikiai. Visus besiginančius žaidėjus buvo galima pagirti - ukmergiškiai atakavo daug, bet nieko iš to nepešė. Tuo tarpu aikštės šeimininkai vartus puolė kur kas sėkmingiau. Arminas Šumskis varžovų vartininką nuginklavo dusyk. Ypač gražus buvo antrasis įvartis, pelnytas smūgiuojant galva.
Po pertraukos aktyvesni buvo ukmergiškiai. Tačiau greiti Mato Česonio ir Luko Jonaičio išpuoliai svečių gynybą taip pat laikė įtampoje. Viskas, ką Ukmergės ekipa sugebėjo pasiekti, tai įvartis, pelnytas baudos smūgiu jau baigiantis rungtynėms.
"KKSC-Baltai" iškovojo pergalę rezultatu 2:1.