Fc Baltai

Naujienos

2017-05-22

"BALTŲ" GIMTADIENIO ŠVENTĖ

Kadangi Futbolo Centro "Baltai" veikla yra ganėtinai plati, tai ir dešimties metų sukaktį klubas minėjo du šeštadienius iš eilės.
Gegužės 20-ąją Kaišiadorių KKSC stadione buvo sužaistos šventinės draugiškos rungtynės. Tarp "Baltų" Pirmosios komandos vyrų ir Vilniaus "Pietų IV" futbolininkų. "Žalgirio" sirgalių ekipa į svečius pakviesta neatsitiktinai - pirmąsias rungtynes prieš dešimt metų didžiajame futbole 11x11 mūsiškiai sužaidė būtent prieš šią ekipą. Džiaugiamės ir tariame "ačiū" žaliai baltiems varžovams, bendraminčiams, kurie ir taip futbolu perpildytame savo gyvenime rado laiko bei galimybių atvykti.
Įvadinės ceremonijos metu buvo sugiedotas Lietuvos valstybinis himnas. Vėliau patriotiškas, nuoširdžias kalbas pasakė FC "Baltai" vadovas Romas Jankauskas ir "Pietų IV" vadovas Ingvaras Butautas. Klubą pasveikino bei atminimo dovanas įteikė Kaišiadorių KKSC direktoriaus pavaduotoja Jurgita Jakaitė-Truskauskienė.
Tuomet į aikštę žengė "Baltai" ir "Pietų IV". Draugiškos rungtynės vyko įdomiai. Įvarčių gausa žiūrovams neleido nuobodžiauti. Raudonai balti laimėjo rezultatu 6:2.
Visiems šventės dalyviams FC "Baltai" atstovai įteikė jubiliejaus atminimo medalius. Klubo nariai, žaidėjai Darius Žlibinas ir Ernestas Šadurskas karštą dieną parengė gaivinančią staigmeną - visiems susirinkusiems dovanojo ledų.
Po suaugusiųjų stadioną užplūdo vaikai. Spėję pasiilgti žaidimo, jaunieji "Baltų" futbolininkai sužaidė po dvejas neilgas rungtynes. Įsimintiną dieną užbaigė jaunųjų "Baltų" bendra nuotrauka stadiono tribūnose - panaši įamžinta ir prieš dešimt metų.