Fc Baltai

Naujienos

2017-08-27

NESĖKMINGA DIENA ŠIRVINTOSE

SFL Ergo A diviziono II rato 2-ojo turo rungtynės Širvintose turėjo didelės įtakos turnyrinei lentelei. "Širvintos" ir "Kaišiadorys-Baltai" iki jų buvo surinkę po 25 taškus ir dalinosi 2-4 vietas kartu su "Viesulu".
Nors ir žaisdami be kelių ekipos lyderių, "Kaišiadorys-Baltai" sėkmingiau pradėjo rungtynes. Po kampinio prie varžovų vartų Marijus Pukevičius sumaištyje pasiuntė kamuolį į vartus - 1:0.
Tačiau vėliau žaidimo vadžias į savo rankas perėmė "Širvintos". Širvintiškiai šlapioje aikštėje žaidė tiksliau ir laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 3:1.
Antrojo kėlinio pradžioje "Kaišiadorys-Baltai" pamėgino žaisti kitu stiliumi. Atakų smaigalyje rungtyniavo Aivaras Klinkevičius ir Mindaugas Žigutis. Regis, tokia taktika pasiteisino ir raudonai baltų žaidimas tapo pastebimai aktyvesnis. Deja, M.Žigučiui atsinaujino trauma ir futbolininkus aikštėje vėl teko perstatyti.
Komandos apsikeitė keliais pavojingais išpuoliais. Vis dėlto geriau atakas išpildė "Širvintos". Mūsiškiai patyrė pralaimėjimą rezultatu 1:4.
Rugsėjo 3 dieną "Kaišiadorys-Baltai" Vilniuje susitiks su "Kruša-Basica".