Fc Baltai

Naujienos

2017-09-03

DU SKIRTINGI KĖLINIAI ...

Rugsėjo 3 dieną tiek Kaišiadoris, tiek Vilnių merkė lietus. Sostinės LEU stadione dar neprasidėjus rungtynėms, "Krušos-Basicos" ir "Kaišiadorių-Baltų" žaidėjai jau buvo šlapi.
Susitikimą kur kas geriau pradėjo aikštės šeimininkai. Vilniečiai per dešimt minučių įmušė du įvarčius. Kaišiadoriškiai dažnai klydo, trūko tempo ir tikslumo. Deja, iki pat pertraukos mūsiškiai savo žaidimo taip ir nerado...
Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė iš esmės. Nors vilniečių žaidime atsipalaidavimo nesijautė, "Kaišiadorys-Baltai" įvykių eigą perlaužė sau naudinga linkme. Raudonai balti žymiai kibiau gynėsi, atakuodami tiksliau perduodavo kamuolį žeme. Todėl kaišiadoriškiai sulaukė dėkingų progų įvarčiams pelnyti. Rezultatą sušvelnino aktyvus spaudimas su Sauliumi Venskumi priešakyje, kuris laiku suskubo prie kamuolio po eilinės standartinės padėties prie varžovų vartų.
"Kaišiadorys-Baltai" pradėjo žaisti dar aktyviau. Kelis kartus puikiai suveikė puolėjų duetas - Gvidas Juška ir Aivaras Klinkevičius. A.Klinkevičius varžovų gynėjus įveikė vikrumu, "landumu" ir pelnė du gražius įvarčius. Svečiai iš Kaišiadorių namo išsivežė kovingą pergalę rezultatu 3:2.